Готель “Франція” – сертифікований 5-зірковий готель, розташований у центрі міста Вінниця, за 6 км від музею-садиби Пирогова, мультимедійний фонтан Roshen розміщений за 2,1 км від готелю “Франція”. Відстань до аеропорту Вінниці становить 13 км. За додаткову плату для гостей організовуємо трансфер з/до аеропорту. та за 6 км від музею-садиби Пирогова.
До послуг гостей 109 номерів від номеру категорії стандарт до номеру категорії президентський апартамент, ресторан “Mont Blanc”, СПА зона “Relax Space”, відкритий басейн на 9 поверсі “Relax Space Terrace” з мальовничим виглядом на центр міста, безкоштовна власна парковка, бар з спільною лаунж зоною, концерт хол та конференц-зали. На території готелю облаштовано критий басейн. Гостям надаються послуги з трансферу. У готелі також пропонують обслуговування номерів і послуги з обміну валют. Стійка реєстрації працює цілодобово.
Гостям подають сніданок “шведський стіл” або сніданок по меню.
Гості можуть займатися різними видами активного відпочинку в місті Вінниця та в його околицях, зокрема покататися на велосипеді.
Історія готелю “Франція” починається ще у далекому ХІХ сторіччі, коли Австро-Угорська піддана, Євгенія Францівна Прунмаєр просить дозволу у Вінницького міського управління на зніс старої будівлі, та будівництві на її місці нової. Планувалося будівництво триповерхового будинку з залізним дахом та великим підвальним приміщенням.
Нова будівля була збудована у стилі провінційного боз-ара (фр. Beaux – винточеного мистацтва). Це один із еклетичних архітектурних стилів, який розповсюдився у другій половині ХІХ сторіччя. Цей стиль, народжений Паризькою школою витончених мистецтв, заснований на використанні елементів класичної Італійської та Французької архітектури, йому притаманні сувора симетрія, богатий декор та ліпнина, фігурні вставки і т.д.
У 1902 році Прунмаєр віддає готель в оренду пану Теофілусу Янковському, який стає власником готелю і відкриває кондитерську. Саме він змінює ім’я на користь свого прізвища – “готель Янковський”. Очевидно, Теофіл зіткнувся з бізнес -проблемами перейменування, тому напис на фасаді готелю виглядав так: “Готель Янковського, колишній французький”.
У радянські часи приміщення мало різноманітні функції. Згідно мемуарів Вінничанина, Соломона Григоріовича Вайнштейна (пишучого під псевдонімом Ніл Крас), на деякий час там був онкологічний диспансер, операційна кімната, вікна якої виходили на головну вулицю. А на першому поверсі завжди були заклади харчування – їдальня, пиріжкова, закусочна.
До недавнього часу він гостинно тримав відкритим кафе «Вогник» – легендарний кафетерій Радянської Вінниці.